úterý 15. května 2012

Přednáška START GUG “Vydáním mobilní aplikace vše teprve začíná” (David Vávra)


Rádi bychom vám představili nový mezioborový START GUG, který je novým projektem Google User Group, propojující firmy.gug a vývojářskou část GUG.cz. Jeho hlavním cílem přinášet zajímavé a podnětné zkušenosti při práci nejen s Google technologiemi pro začínající firmy, start-upy a jednotlivce

První přednáška s názvem “
Vydáním mobilní aplikace vše teprve začíná” probhěne v Inkubátoru ČVUT. Proběhlo již mnoho mnoho přednášek na vývoj s Androidem, ale žádná se nezspecializovala na činnosti po vývoji.  Tuto problematiku přiblíží +David Vávra. David je zkušený Android vývojář a 'solopreneur' stojící za projektem Dlužníček. Původní semestrální úloha se rozšířila na Android, iPhone a web, do 18ti jazyků a do kapes více než 35ti tisíc uživatelů. Přednáška pro START GUG se bude točit okolo správy projektu po vydání první verze - tedy hlavně propagace, reakce na feedback od uživatelů, lokalizace, spolupráce s použitím otevřeného API, analýza chování pomocí Google Analytics a monetizace. To vše postavené na reálných datech z aplikace Dlužníček.

Termín: 31.5.2012 v 18h
Vstup je zdarma, registrace nutná zde: http://goo.gl/vyyVk

Po akci je naplánován networking v prostorech InkubátoruMísto:

Technická menza (modrá budova) - 2. patro
Učebna J5:347a     
Jugoslávských partyzánů 3
160 00 Praha 6 - Dejvice

Metro: trasa A Dejvická
Tram: 2, 20, 26 zastávka Vítězné náměstí, tram 8 zastávka Lotyšská
GPS: 50°6'14.74"N; 14°23'40.68"E


O inkubátoru
Inkubátor ČVUT je určen začínajícím podnikatelům z řad studentů, absolventů všech vysokých škol, akademických pracovníků, zaměstnanců AV ČR či jiných výzkumných pracovišť, kteří se chystají založit nebo již založili malou inovativní firmu s technologickým inovativním záměrem. Cílem Inkubátoru je motivovat tyto skupiny k podnikání a přispět tak k podnikatelskému podhoubí.

1 komentář:

Ruda řekl(a)...

Dobry den,
Rad bych se zeptal zda je mozne nekde stahnout slide z prednasky?

Dekuji,
Kanak