sobota 20. srpna 2011

Pozvánka na Hackathon do Brna, 5.9.

Pokud víme, toto zde ještě nebylo. Hackathon, čili aktivní vývoj aplikace od nuly až do aspoň bety, na kterém se setkají vývojáři Androidu, iOs, WP7 a Symbianu (a jestli to nakonec nedopadne jako Deathmatch bude jen na nich). Kolik jich přijde za jakou platformu je zcela ve hvězdách, ale my coby spoluorganizátoři akce a povětšinou členové Androidího tábora věříme, že nejvíce právě za Android.
Akce se koná v pondělí 5.9. v Brně jako součást nové, ale zajímavě vypadající mezinárodní konference věnované hlavním mobilním platformám (viz www.mobera.eu) za účasti mentorů-osobností na každou ze zúčastněných platforem a se zajímavými cenami, včetně vstupenek na Moberu (jinak přes 300 Euro). Součástí ceny pro vítězný tým v platformě Android bude navíc garantovaná vstupenka na Google Developer Day!
Více se o akci dočtete přímo na stránkách Mobery: http://mobera.eu/2011/events/hackathoncz
Jazyk český, vstup na akci zdarma, ale nutná registrace v systému Mobery zde.

Androidí vývojáři všech zemí, spojte se!

5 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Na začátku druhého odstavce je chyba. Máte tam místo 5.9. datum 5.8.

Dan Franc řekl(a)...

Opraveno, diky

shmoula řekl(a)...

V systemu mobery je pouze registrace na tu konferu - chce to po me penize (tri druhy). Nebo jsem prehlidl nejaky link?

shmoula řekl(a)...
Tento komentář byl odstraněn autorem.
Anonymní řekl(a)...

Na Hackathon, pokud nechcete se zucastnit konference, staci poslat prispevek - v zahlavi je Send Contribution, kde pak staci vybrat typ (Mobera Hackathon) a vyplnit pole s jmenami lidi a vybranou platformou.
Pekne to je popsane vc. obrazku ve druhe pulce tu:
http://mobera.eu/hackathoncz

Zaregistrujte se do Takeplace, pokud ještě nejste, dále klikněte na tlačítko „Odeslat příspěvek (Send contribution)“ a vyplňte formulář s vaší přihláškou. A nezapomeňte zkontrolovat správný typ formuláře „Mobera Hackathon“. Zabere vám to tak tři minuty.