sobota 26. února 2011

Google Voice: už mi funguje!

Před chvílí se mi v okně Gmail objevilo hlášení:Samozřejmě jsem neváhal a začal Google Voice zkoušet:Nejvíce mě zajímala možnost volání do českých sítí, kam je tarif 0,19 USD za minutu do mobilních a 0,03 USD do ostatních. Koupil jsem si tedy desetidolarový kredit:


A za chvíli jsem již mohl telefonovat:

7 komentářů:

JamArt řekl(a)...

Dobře Ty, Janku! :-)

ptica řekl(a)...

no hura,
omylem jsem si v uk taky prihodil 10dolaru, o to vic me pak zamrzelo, ze volba po navratu do vlasti zmizela!

František Fuka řekl(a)...

Hmmm, me se to v mailu objevilo taky, muzu volat do USA, ale kdyz chci volat nekam jinam, tak si nemuzu pridat penize na ucet, protoze: "This service is not available - Google Voice is not available for fuxoft.cz."

Unknown řekl(a)...

Ako je mozne pouzivat Google Voice v Ceskej republike?

marek3ball řekl(a)...

Takova zasadni vec a zadny informace kolem. Od kdy funguje google voice v cechach, proc funguje autorovi, komu dalsimu funguje, proc nefunguje me, kdy pojede na google apps. Vi nekdo vubec neco?

Unknown řekl(a)...

Tiez by ma zaujimalo nejake oficialne info k tomuto...ci to nieje len nejaka "nahoda"

Richard řekl(a)...

Zaplatil jsem kredit a hned jsem mohl telefonovat. Problém je, že mě druhá strana neslyší, kdybych se rozkrájel. Já ji ano. Mikrofon mám naplno, sebe slyším naprosto nahlas, ale druhá strana mě ne a ne a ne. Nainstalovaný plugin pro podporu hlasového volání mám. Ale stejně mě volaný neslyší. Takže vyhozené peníze. Já jsem si ještě nezavolal.