úterý 7. prosince 2010

GUG.tv prvně naživo: ladíme spojení

GUG.cz dnes spustil spustil první živé vysílání svého projektu GUG.TV, interaktivní internetové televize. Zájem o hosta Filipa Hráčka, Developer Program Managera z Google, byl větší, než jsme čekali - tak větší, že se to negativně projevilo na kvalitě vysílaného streamu. Omlouváme se za špatný zvuk, který jste mnozí měli zejm. ze začátku přenosu.

Přestože mnozí nemohli kvůli technickým obtížím přenos sledovat, o vlastní interview nepřijdete, můžete si je brzy (datum oznámíme na www.gug.tv) pustit z archivu v plné kvalitě. Z archivu jsou vám již nyní dostupní z přípravných vysílání např. Bridgette Sexton, Michal Bláha nebo Michal Šrajer.

Díky všem, kdo s námi byli na prvním živém přenosu. GUG.tv se rodí a jako každý projekt si prochází testováním přímo vámi. Díky vám jsme otestovali větší přenosovou zátěž a příští živé vysílání (jehož termín oznámíme v průběhu prosince) podle toho příslušně upravíme. Také se budeme snažit vyjít vstříc i uživatelům na OSX a Linuxu, pro které je zatím připojení obtížnější, než pro uživatele Windows.

Pro průběžné informace o vývoji projektu sledujte GUG.tv a blog GUG.cz.

1 komentář:

padamCZ řekl(a)...

V GNU/Linuxu (Ubuntu - 64 bit) jsem totalne bezmocny ! :-(
Nefunguje
mplayer http://gug.tv/vysilani/

ani

mplayer http://gug.tv/

Jakou URL mam zadat ?

Nebo mam take pouzit parametr '-playlist' ? (ale to mi nepripada jako reseni).