středa 27. října 2010

Nevíte, co se děje ve školství? Edukalendář vám poradí.

Obecně prospěšná společnost EDUin zahájila na svých stránkách www.eduin.cz provoz nové informační služby, která má usnadnit komunikaci mezi médii a odbornou veřejností. Interaktivní EDUkalendář umožňuje získat rychlý přehled o odborných i tiskových konferencích, vzdělávacích seminářích i dalších akcích souvisejících se vzděláváním. I když je určen především novinářům, může být užitečný jak učitelům, tak pracovníkům státní správy, včetně úředníků ministerstva školství a jím přímo řízených ústavů a organizací.

EDUkalendář je interaktivní. Umožňuje tedy i vkládání vlastních akcí, o kterých chcete informovat media a odbornou veřejnost. Práce s kalendářem i zadávací formulář jsou jednoduché, podrobnější popis a návod najdete na stránkách www.eduin.cz , když kliknete v levém sloupci na výrazné logo EDUkalendáře.

Zdeněk Slejška, výkonný ředitel EDUin, řekl: "Uvědomili jsme si, že podobná jednoduchá aplikace, která by na jednom místě soustředila informace o všech akcích, ať už je organizuje státní správa, školy nebo neziskové organizace zabývající se vzděláváním, tady chybí. Proto jsme se ji rozhodli realizovat. V průběhu října a listopadu poběží zkušební provoz, budeme tedy rádi za jakékoli připomínky, které nám umožní zvýšit uživatelský komfort i informační obsah EDUkalendáře."

EDUkalendář využívá technologii Kalendář Google a je tedy možné ho veřejně využívat:

Žádné komentáře: