neděle 3. října 2010

Android Pitevna - interaktivní workshop o vývoji aplikací na platformě Android

Nebojíte se ukázat vnitřnosti své androidí aplikace? Nebo se chcete naopak podívat, jak taková androidí aplikace uvnitř vypadá?

Tři vybraní vývojáři se svými aplikacemi a dav vývojářů-kritiků pod vedením experta na platformu Android Pavla Petřeka z Inmite. Po představení každé aplikace bude následovat diskuze, ve které kriticky rozebereme architekturu, implementaci, uživatelské rozhraní a další aspekty představené aplikace. Řekneme si, co je uděláno dobře a co by se dalo udělat líp, aby vaše příští aplikace byly ještě funkčnější, svižnější a krásnější.

Akce se uskuteční v pondělí 25. 10. 2010 18:00-20:00 na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Praze, Karlovo nám. 13, budova E, místnost KN:E-301 (viz mapa).

Vstup volný, registrace nutná.

Registrujte se prosím zde, přičemž naznačte, chcete-li se účastnit jako divák-kritik nebo prezentující vývojář (nebojte se předvést a dostat cenný feedback!). V druhém případě vás posléze zkontaktujeme s dalšími instrukcemi k přípravě.

1 komentář:

vibemate řekl(a)...

It is a great article. You will surely like this also because it is a great stuff, yeah it’s give us lots of interest and pleasure. Their opportunities are so fantastic and working style so speedy. Thank you for sharing the nice article.