sobota 24. dubna 2010

Znáte všechny novinky v Google Docs ? (+ pozvánka na přednášku o online nástrojích)

Na blogu lokální skupiny VŠE GUG se objevil shrnující článek na téma Novinky v Google Docs, který napsal Přemysl Brýl. Text je určen pro všechny, kteří se chtějí dozvědět o všech změnách v nové verzi online dokumentů, o výhodách, nevýhodách, prohlídnout si ilustrovaný návod na aktivaci a přečíst si krátké komentáře členů...

Příspěvek má čtenáře příjemně naladit na první VŠE GUG akci: Jak napsat týmovou práci bez jediného emailu aneb ukázka využití on-line nástrojů v praxi, která se koná ve čtvrtek 6.5.2010 v době 18:18 -19:48, v místnost RB 210 (Rajská budova), jak jinak než na VŠE v Praze :)

Anotace:

  •  Představení způsobu týmové online spolupráce na internetu. Podíváme se na změnu myšlení při přístupu k realizaci skupinové práce a možná najdeme odpověď, proč si stále posíláme veškeré dokumenty emailem. 
  • Srovnáme aktuální nabídku z pohledu offline i online. Podrobně popíšeme schopnosti online služeb Google Docs, Spreadsheets, Forms včetně posledních funkcí a horkou novinku Drawings.
  • Vše bude demonstrováno živě a zároveň budou představeny případy užití, které řešily konkrétní problémy. I když si myslíte že o Google produktech víte VŠE, přijďte se podívat, co všechno jsme vyšťourali..

Místo:
Vysoká škol ekonomická v Praze
nám. Winstona Churchilla 1938/4
Praha 3 - Žižkov


Vstup je zdarma, registrace nutná zde: http://goo.gl/f4wI

Staňte se našimi fanoušky na FB facebook.com/vsegug  nebo nás sledujte na twitter.com/vsegug

Těšíme se na Vás !!

Žádné komentáře: