úterý 20. dubna 2010

Sledujte české aplikace s Czech Android

Czech Android je jednoduchá aplikace obsahující přehled zajímavých androidích aplikací zaměřených na Českou republiku. Kromě aplikací, na které jsme vás upozornili nedávno, zde najdete řadu dalších, například:

Nahory - uznávám, že na tuhle aplikaci je už trochu pozdě, ale pokud budete chtít rychle vědět, zda se v Harrachově se ještě drží sníh (drží!), tak po ní jistě sáhnete. Trochu mě zaskočili anglické názvy (pod Giant Mountains si prostě hned nepředstavím Krkonoše).

Mapy Pražské integrované dopravy - na tuhle aplikaci jsem se vážně těšil a moc mě mrzí, že nefunguje. Upozornění, že na Nexusu mám málo paměti pro zobrazení mapy programátorovi skutečně nezbaštím 8-)

Dárcovská SMS - pokud chcete rychle odeslat DMS a nevíte správné parametry, tahle aplikace vám umožní snadno poslat DMS na účet vybrané nadace.

A to je pro dnešek vše. Aplikací najdete v Czech Android víc. Neobsahuje sice všechny (chybí jí např. Pubtran z minulého článku, kterou považuji za nejužitečnější českou aplikaci vůbec), ale stávající seznam je poměrně dobrý. Doufejme, že jej autor bude aktualizovat.

Žádné komentáře: