úterý 13. dubna 2010

Nový hudební žánr na GUGcampu :)

U příležitosti jara a kultury na GUGcampu vyhlašujeme bleskovou literárně-textařskou soutěž v novém hudebním žánru jménem IT.folk. IT.folk vznikne (na speciální stránce na Facebooku) v "crowdu", čili vámi, a bude oficiálně uveden v život na GUGcampu živou performancí několika prvních písní z tohoto nového žánru, který již brzy bude lámat žebříčky hitparád.

V čase do GUGcampu budete mít tedy prostor, abyste nám poslali vaše přetextování těch největších pecek od táborových ohňů novým textem, adekvátním žánru IT.folk. A budete to i vy, kdo určí, které nové songy jsou nejlepší. Ty pak přímo na GUGcampu zahraje ve dvou vstupech frontman skupiny
Klec a exmatfyzák tělem i duší MSc. Martin Šmíd, PhD. se svým dočasným IT.folkovým ansáblem, vytvořeným speciálně k příležitosti GUGcampu, a zejména s vámi - rozhodně očekáváme, že se k IT.táboráku přidají všichni :)

Pokud vás zajímá, co kdo pošle, případně chcet ty nejlepší autory vyslat na pódium, které bude znamenat svět (minimálně na GUGcampu), případně dokonce sami poslat svůj remake, přidejte se k naší IT.folkové stránce na Facebooku :)

4 komentáře:

babraque řekl(a)...

preco ine radsej Nerdcore? A prisiel by tam zaspievat MC Hawking http://www.youtube.com/watch?v=89jt7zJzkNQ S IT folkom uz budu nerdi uplne na srandu!

Anonymní řekl(a)...

Proč je ta stránka zavřená? Nebo to na FB nejde udělat, abych se nemusel hlásit? Tuhle stránku (FB) fakt nemusím.

Dan Franc řekl(a)...

Babraque: hehe... uz padl navrh i na IT.industrial :))

Anonym: pokud chcete s FB strankou nejak interagovat, pak je skutecne nutne mit na FB ucet. Alternativne nam vas text poslete mailem na dan@gug.cz a my to tam dame ;) A cist prispevky byste mel mit moznost i bez prihlaseni se na FB..

babraque řekl(a)...

IT industrial by sa mi pacil. Industrial hard nerdcore!