pondělí 15. června 2009

Co se dělo u Googlu ... v týdnu od 8. do 14. června 2009

Přehrávač videí YouTube nyní zvládne čtení videa z cache.

V lednu 2008 Google uvedl verzi iGoogle pro iPhone, ale o rok později ji vypnul. Nyní se objevil nový iGoogle pro iPhone a Android na URL www.google.com/m/ig?uipref=6.

Google Česká Republika na svém oficiálním kanálu na YouTube zveřejnil čtyři videa, která Vám pomohou při práci s Google AdWords. Poradí Vám, jak na rychlejší navigaci účtem, jak lépe využít obsahovou síť a ušetřit tak peníze, jak pracovat s novými možnostmi optimalizace nebo jak efektivně sledovat výkon.Ve výsledcích hledání anglické verze Google Video si nyní můžete přímo nastavit pokročilé možnosti vyhledávání. Po vyhledání klíčových slov klikněte v liště pod hledáním na "Show options..." Vlevo se zobrazí sloupec s různými možnosti nastavení výsledků: zobrazení (TV, seznam, mřížka), délka (krátké 0–4 min., střední 4–20 min., dlouhé 20+ min.), doba nahrání, způsob řazení, kvalita, zdroje videí a jiné.

Proběhla poslední předprázdninová Google Univerzita, tentokrát na téma grafické reklamy (dopoledne) a Google Analytics (odpoledne). Účast byla hojná a pro všechny zájemce nabízíme prezentace ke stažení:

Žádné komentáře: