středa 13. května 2009

Inzerce od Googlu zdarma

Google udělí deseti českým neziskovým organizacím zdarma reklamu na jeho internetovým stránkách pomocí služby AdWords nejméně na 3 měsíce, ale i na dobu neurčitou. Pokud bude někdo vyhledávat klíčové slovo týkající se oné neziskovky, bude její odkaz umístěn v pravé části výsledků hledání ve sponzorovaných odkazech. Měsíční útrata za zobrazení a prokliky je omezena na 10 tisíc dolarů.
Tato kampaň se jmenuje Google Grants a českou verzi najdete najdete na www.google.cz/grants. Grant bude celosvětově udělen 4000 neziskovým organizacím. Přihlášky mohou jednotlivé neziskové organizace podávat do 10. června na www.google.cz/grants. U přihlášky je nutné uvést, "jakým způsobem váš projekt nebo organizace umožňuje lidem v Čechách přístup k informacím, které potřebují a usnadňuje jim tak každodenní život."

(Zdroj: Vozovna.cz)

V minulosti byly granty již uděleny několika organizacím a například návštěvnost internetového obchodu UNICEF se zvýšila o 43%. Účast v programu přinesla organizaci Nadaci CoachArt 60 - 70 % nových dobrovolníků.

Žádné komentáře: