pondělí 25. května 2009

Co se dělo u Googlu ... v týdnu od 18. do 24. května 2009

Zajímavá novinka se objevila v Mapách Google: při hledání trasy je vyhledáno několik možných tras.Ve výsledcích hledání v Mapách Google si nyní můžete nově ohvězdičkovat ty, ke kterým se budete chtít vracet.

Nové logo pro Překladač Google se skutečně v české verzi nepovedlo, grafik použil font bez písmen s diakritikou a selhaly všechny kontrolní mechanismy... nebo jde o marketingový trik? Google jede uvádí, že chyba je i ve slovenské verzi.V dokumentaci Google Maps API nyní najdete návod na vložení reklamy AdSense do aplikací, využívající API Map Google.

Pro podporu uživatelů úvodní stránky iGoogle byla vytvořena samostatná stránka Learn more about iGoogle features.

Christin Engelberth, žák 6. třídy Bernard A Harris Jr. High School v texaském San Antonu, se stal vítězem národní soutěže 2009 Doodle 4 Google.

Užitečná drobnost se objevila v Gmail Labs: možnost překladu zpráv přímo v okně Gmail, to vše pět týdnů po implementaci analogické funkce ve Skupinách Google.

Weby Google, respektive Google Sites nebo Webové stránky v Google Apps, mají modifikovaný editor stránek se vzhledem odpovídajícím již dříve inovovanému editoru v Dokumentech Google:

Žádné komentáře: