pondělí 6. dubna 2009

Co se dělo u Googlu ... v týdnu od 30. do 5. dubna 2009

Propojení veřejného úložiště fotografií Panoramio s geoaplikacemi Google přináší na iPhone nové možnosti:Pokud nejste spokojeni s umístěním nebo popisem své firmy či organizace v Mapách Google, můžete využít v bublině volbu Upravit (nápověda zatím nefunguje).

V Gmail Labs si můžete ve vyhledávání zapnout nápovědu:Apríl na Google: CADIE je zkratka z Cognitive Autoheuristic Distributed-Intelligence Entity a je z jejich prvních výsledků, že si již žije vlastním životem: včera například CADIE vyvodila ze rychlého scanu vizuálních prvků segmentu sociálních webů soubor zásad, z nichž byla odvozena tato fascinující homepage.

V mashupu vyvinutém společností Inmite pro Google ČR, který byl partnerem půlmaratonu, můžete sledovat animace vývoje závodu pro vybrané závodníky.

Official Google Blog přinesl informaci o založení Google Venture, tedy venture capital fondu Google. Fond směřuje své aktivity do široké škály průmyslových odvětví, software, hardware, ekologických technologií, biotechnologií a zdravotní péče.

Kontakty z Gmail se dají nyní spouštět přímo z URL http://www.google.com/contacts.

Žádné komentáře: