pondělí 27. dubna 2009

Co se dělo u Googlu ... v týdnu od 20. do 26. dubna 2009

Gadget z dílen Google What's Popular by měl přinášet to nejzajímavější z celého internetu s možností hodnocení:V Mapách Google přibyla nová funkce v editoru vlastních map Nakreslit trasu podél cest. Trasu vytyčujete klepnutím na body trasy, na rozdíl od vyhledání trasy tu zatím chybí volba pro cestu pěšky. Stejně jako další Moje mapy můžete trasu uložit a sdílet.

Prohlížeč příloh ve webovém rozhraní Gmail, který zatím zobrazoval soubory PDF, je nyní použit i pro zobrazení prezentací ve formátu PPT (MS PowerPoint) a obrázků TIFF. Původní prohlížeč prezentací vyžadoval plug-in pr Flash. U formátu TIFF se korektně zobrazují vícestránkové dokumenty, používané u faxových klientů.

Google Product Ideas byl spuštěn průzkum na téma vylepšení služby Blogger, kde můžete buď navrhnout změnu nebo hlasovat pro již navržené změny.

Experimentální služba Google News Timeline z Google Labs publikuje Zprávy Google či další zdroje v úhledné časové ose:Google Similar Images je experimentální službou v Google Labs, která vyhledává podobné obrázky.

Žádné komentáře: