úterý 17. února 2009

Co se dělo u Googlu ... od 9. února do 15. února

YouTube Symphony Orchestra, první světový online orchestr, se dostal do stádia hlasování: do 22. února 2009 můžete vyvírat z dvou stovek semi-finalistů.Na stránce Google Friend Connect je nyní možnost vygenerování kódu pro vložení "sociální" lišty do webové stránky.

Google spustil Social Web Blog, kde se mělo psát o tématech sociálního webu v souvislosti s iniciativami Google, jako je například Google Friend Connect nebo OpenSocial.

Přehled používaných služeb ve správě účtu Google je místo v jediném dlouhém sloupci nyní ve třech přehledných sloupcích.

Nové rozhraní Dokumentů Google pro mobilní telefony, využívající prohlížeč na bázi WebKitu, jako jsou iPhone, T-Mobile G1 nebo Nokia S60, umožňuje editaci obsahu buněk v tabulkách.

Nová aplikace My Track pro mobilní zařízení s operačním systémem Android zaznamenává souřadnice cesty a zobrazuje ji pak na mapě:O testování možnosti stahování videí z YouTube jsme psali v postu YouTube nabízí download (zkušebně) před třemi týdny. Nyní se objevil popis v nápovědě a objevila se i nová rubrika v seznamu videí, signalizující i možnost zakoupení.

Google Sync umožní nyní synchronizaci kontaktů Gmail a dat z Kalendáře Google i mobilními telefony iPhone a s těmi, které mají systém MS Windows. Zkuste si Sync na m.google.com/sync!

Žádné komentáře: