pondělí 19. ledna 2009

Co se dělo u Googlu ... od 12. ledna do 18. ledna

Nepříjemný limit se objevil v Google Apps Standard Edition, kde bude nyní podle The official update feed from the Google Apps team omezen počet uživatelů na pouhých 50! Stávající uživatelé s více než 50 uživateli postiženi nebudou, stejně jako uživatelé verze Education Edition z řad škol a non-profit organizací.

Podle Google Operating System se chýlí k ukončení řady služeb Google: Video (au!), Notebook (au!), Catalogs, Jaiku... Další podrobnosti naleznete i na Živě v článku Google se rozloučil s hromadou svých služeb.

Google s madridským muzeem Museo Nacional del Prado připravil jako vrstvu v Google Earth nebo Mapách Google virtuální prohlídku čtrnácti slavných obrazů, mezi kterými jsou například Rubensovy Tři Grácie, Dürerův Autoportrét nebo El Grecův Rytíř s rukou na hrudi. Podívejte se na video o přípravě snímků:Američtí zákonodárci mají nyní na YouTube The Senate Hub (youtube.com/senatehub) a The House Hub (youtube.com/househub), kde jsou mashupy na Mapami Google, které zobrazují po poklepání na stát Unie zvolené senátory a kongresmany s odkazem na jejich videa.

Žádné komentáře: