pondělí 1. prosince 2008

Co se dělo u Googlu ... od 24. listopadu do 30. listopadu

Na stránkách kanálů YouTube přibyla možnost přidání kanálu do úvodní stránky iGoogle.

Na liště výsledků vyhledávání obrázků Google přibyly dvě rozbalovací nabídky pro filtrování výsledků podle velikosti obrázku a jeho obsahu.

Nejnovější verze Google Earth nabízí ve vrstvě náhledů a v galerii produkty společnosti 360Cities.net.

Na slavnostním vyhlášení výsledků ankety Křišťálová Lupa 2008 27. listopadu 2008 v pražském klubu Pacha za účasti mnoha významných jmen českého Internetu i veřejného dění získal Google.cz Křišťálovou lupu za vítězství v kategorii Vyhledávač.Foto: Ivana Dvorská, Internet Info

Úspěch Google.cz komentovali redaktoři Živě v článcích České vyhledávače na Google nestačíGoogle likviduje české vyhledávače, Seznam nevyjímaje.

Společnosti Mediaresearch zveřejnila výsledky svého říjnového e-omnibusovém výzkumu týkajícího se spuštění české verze YouTube. To zaznamenalo pouze 32 procent respondentů z řad internetových uživatelů. Tiskovou zprávu přinesl server LUPA.

Firmware iPhone verze 2.2, který je k dispozici teprve několik dní, zpřístupnil majitelům iPhone v Mapách Google nově Street View a Google Transit.

Mapy Google převzaly ovládací prvky blízké Google Earth. 

Jakub Čížek na Živě informoval o tom, že jako každý rok i letos Google zveřejní žebříček těch nejtypičtějších termínů, které se v Googlu po celý rok vyhledávaly a které tedy tak trochu charakterizují a definují dobu, ve které žijeme.

Žádné komentáře: