sobota 26. července 2008

Jak jsem si v minulých dnech hrál s YouTube

Již velice dlouho se zabývám službami Google, prakticky mě lze definovat tak, že co u Google začne fungovat venku, testuji to dříve, než to je v nabídkách. Za poslední 2 měsíce jsem si jako maličký cíl stanovil to, že se konečně naučím editovat videa v lepší úrovni a přinejmenším jich chci pár nahrát do serverů YouTube.

Můj maličký cíl se mi podařil a nahrál jsem 2 videa z plošinových her, co sem tam hraji na zahnání perného dne, ale ouha, skoro nikdo moje výtvory nesleduje a přitom mi vytvoření jednoho videa trvalo přes hodinu i s tím, že jsem se naučil ovládat Divx Author.

Mé výtvory jsem pak nahrával na YouTube asi hodinu po kuse, mezitím jsem objevil zajímavé možnosti nahrávání více videí najednou, což je možnost, pro kterou jsem se nakonec nerozhodl z toho důvodu, že by v mém případě trvalo paralelní nahrávání na Internet déle, než za sebou.

Následně jsem se rozhodl, že i když v Divx Author umím vytvářet titulky za pomoci editoru, zvolil jsem raději YouTube Video Annotations, což je zjednodušeně editor titulků napsaný v AJAX. Videa jsem následně publikoval a spíše jsem hrdý na to druhé, které je dle mého vkusu zdařilejší (Viz. níže zdařilejší video).

Žádné komentáře: