pondělí 21. července 2008

Co se dělo u Googlu ... od 14. července do 20. července 2008

V úterý Google speech team (součást Google Research) spustil Google Elections Video Search gadget, kde s pomocí technologií Google pro rozpoznávání řeči projevy politiků z videí YouTube automaticky přepsal do textu a zaindexoval.

Dokumenty Google mají nyní k dispozici více než tři sta předpřipravených šablon textových dokumentů, tabulek i prezentací z dílen Google, Avery Dennison, Vertex42.com, TemplateZone a Visa Business, které naleznete na adrese docs.google.com/templates.

The Official Google Blog se pochlubil při příležitosti lokalizace do již 40. jazyka vysokým a stál rostoucím tempem lokalizace produktů a služeb Google v posledním roce. V roce 2001 byl sice zahájen program Google in Your Language, ale dnes se zřejmě využívá spíše profesionálních překladatelských služeb.

Google na vybraných testerech zkouší nové vylepšené vyhledávání s funkcemi uživatelského hodnocení. Na výsledném seznamu nalezených odkazů budete moci hodnotit relevantnost jednotlivých odkazů nebo rovnou přidávat k odkazům vlastní komentáře. Podívejte se na video TechCrunch:

Žádné komentáře: