středa 9. dubna 2008

Střídavě fialová žárovka bliká 5: Youtube, jou jou!!

Než slunko zmizí úplně a bude se snažit všechny přesvědčit, že za ten dnešní krásnej den nemohlo vůbec ono, aby to pak po něm nikdo nechtěl znovu, pokusim se vám sem napotřetí vložit další vychytávku, kterou ocení nejspíš hlavně umělecky ložení jedinci, kteří se svými animacemi mají chuť se pochlubit dalším tvorům umění obdivujícím.

První tři kroky jsou stejné, jako vždy, to si už určitě pamatujete (nejdůležitější z nich je ten poslední - zhluboka dýchat!).

Tedy nás nyní obklopuje příjemná atmosféra, hnáty ohřívané v severských fuskách nebo přímo u zdroje, okolo hrnku s akorát teplým pitivem, a můžeme se do toho dát!
Na youtube.com klikenem na "Log in with your Google account", což také jakožto zkušení googleři levou zadní provedeme. Ne doslova, i když způsob naťukání informací si vyberte sami.

Jak se nám ukáže další stránka, uděláme, co po nás chtějí. Něco neobvyklého? Zadáme název, kterým chceme nazývat ten náš otisk na internetě, co bude viset, pak heslo (nově vymyšlené, či vámi univerzálně používané, dle stadia sklerózy), pohlaví, datum narození a podobné...

Co víc vás čeká? Gratulace a přání všeho spokojeného.

Ó ano, právě jste si totiž vytvořili účet na youtube.com, nevěříte?

Odvážným z vás, co se sami pokusíte se přesvědčit, že už věru můžete sami sázet na net videa, přeju šťastlivou šipku. Ti z vás, kteří preferují pohodlí pěkně vyposltrované židle s jasnými pokyny před sebou před strastiplnou odysseou "pokus, omyl", využijí nabízený čas k výrobě videa (vysokonákladový celovečerní trhák, nebo alternativní pětiminutovka...?)

Nechť při vás stojí všechen platinový drát a doprovází vás při těch nejriskantnějších úkonech! Brzy naviděnou, moji drazí EXamatéři!!

pés: a sámože se mi to nepovedlo. Sámože je venku tma jako v dobře vakuovaným monitoru...

Žádné komentáře: