pátek 25. dubna 2008

Novinky v Google Earth aneb další šleha závislákům

Wow, tohle se mi libi. Jak se pise na Google CR blogu v oznameni o nove verzi:

"A když se budete pomocí Google Earth toulat po světě, nezapomeňte si zapnout předpověd počasí. Zvlášte zobrazení vrstvy mraků, která jen s malým zpožděním odpovídá skutečné situaci, dodá Vašemu virtuálnímu toulání punc reálnosti."

Plus ma ta nova verze treba moznost presne simulovat slunce (takze se muzete podivat, jestli nebude ta chalupa, co chcete koupit, nahodou cely den ve stinu) a spoustu dalsich veci.

Vice viz http://google-cz.blogspot.com/2008/04/nad-google-earth-vylo-slunce.html

Moje zavislost na Goo Earth nabyde koukam novych rozmeru...

Napiste, jak se vam tyto novinky libi - ja si na ne dam vikend :)

1 komentář:

MaN řekl(a)...

Zdravím Vás všechny,

z novinky jsem byl nadšený, ale jen do chvíle, kdy jsem si ji vyzkoušel a začal trošku srovnávat s tím, co vidím z okna a najde na českých serverech s předpovědí počasí? Odkud se to počasí probůh načítá? (Zjistil jsem, že z wether.com) Nesedělo to ani s jedním serverem u nás v Čechách (například chmi.cz nebo i "obyčejné," ikonografické předpovědi kdekoliv na webu), se kterým jsem to srovnával? Teploty, oblačnost... Nic. Pak mne napadlo, že může být problém v časech, zde se to nezobrazuje jako "předpověď" v UTC, ale ani to asi nebude to pravé... Čas předpovědi je udáván jako UTC, takže ani to snad nebude problém. Nevím.
Další pěkná hračička.