neděle 27. dubna 2008

Co se dělo u Googlu ... od 21. do 27. dubna 2008

Možnosti Google Dokumenty se stále rozšiřují, v článku Novinky v Google Docs: vkládejte videa a editujte kaskádové styly se popisuje poměrně zásadní změna pro formátování textových dokumentů. Integrace Google Gear nabízí i možnost prohlížení tabulek a prezentací offline(Access Spreadsheets and Presentation Offline and More). Vkládání videa z YouTube do prezentací je pak vlastně jen vedlejší produkt... Do prezentací je možné nyní vkládat i poznámky pro prezentující (Introducing Speaker notes and YouTube videos).

Nejdražší značkou světa zůstává Google a ani se nemůžeme po 205 nárůstu cen akcií ani divit. Prvenství vyplývá to z průzkumu, který v pondělí zveřejnila společnost Millward Brown. Google tak získal prvenství podruhé za sebou.

Google plánuje v Číně zvýšit počet zaměstnanců o třetinu, a co u nás?

Na serveru LUPA Jan Macich píše, že: Letošní anketu Webware 100 ovládl Google. Výsledky naleznete na Webware 100.

Googleři projedli za rok 70 milionů dolarů, tomu se říká péče o zaměstnance (Google Spends $70 Million A Year on Free Food).

1 komentář:

Unknown řekl(a)...

Sice nestiham dohnat vsechno, co se u Googlu delo driv, tak aspon tento tyden budu v obraze.
Zaujala me anketa, resp. to mnozstvi umistenych aplikaci. Asi jsem bez sance vsechno prozkoumat, ale snad dojde alespon na polovinu.
Informaci o nejdrazsi znacce sveta jsem uz diky detem zaregistrovala… v podobnem clanku na idnes jsem se navic dozvedela, co zavinila zamena dvou pismen.
Dokonce tusim, kolik Cinanu ovlada internet, byt je to pry sporna interpretace, jak jsem se taky docetla. Tak doufam, ze se mi bude dobre usinat..a kdyby ne, budu misto ovecek pocitat ty googlovske domeny.